fbpx
+389 74 608 117 +389 32 605 117 info@danitravel.mk danitravelmk@gmail.com
Travel Agency & Transportation Company
+389 74 608 117 +389 32 605 117 info@danitravel.mk danitravelmk@gmail.com
Travel Agency & Transportation Company

Vila San – Kopaonik

Опис
Вила Сан се наоѓа во Викенд населбата на регионалниот пат Копаоник-Рашка, веднаш спроти фонтаната Чајетина. Се наоѓа на 1389 метри надморска височина. Нашите гости имаат на располагање 11 сместувачки единици, каде што можат да уживаат во целосен комфор и да ги искористат сите поволности на планината Копаоник. Некои сместувачки единици имаат тераса со прекрасен поглед на пошумените падини на Копаоник. Сите апартмани имаат кујна. Бесплатен Wi-Fi е достапен за гостите. Паркирањето е бесплатно. Во Вила Сан има и детска игротека. Wellness & Spa центарот овозможува целосна релаксација и психичко одвојување од секојдневниот стрес. Во нашата оаза на мирот ви нудиме можност да го подобрите квалитетот на вашиот живот и да се вратите во физичка форма.
Ценовник

Цените се дадени по соба на ден на база Наем

Период

Смена

1/3 Студио

1/4 Апартман

1/6 Апартман

         
         
         
         

23.01-06.02

Нед/Нед

47

69

85

06.02-20.02

Нед/Нед

70

88

110

20.02-13.03

Нед/Нед

45

55

75

13.03-03.04

Нед/Нед

40

50

60

ВО ЦЕНАТА Е ВКЛУЧЕНО:

 • Наем на Студио / Апартман
 • Користење на Спа центар ( џакузи,тапидариум,солена соба, 2 вида сауни)
 • Детско Катче
 • Надворешен паркинг
 • Wi-Fi низ цел објект

ВО ЦЕНАТА НЕ Е ВКЛУЧЕНО:

 • Туристичка такса 1€ по лице на ден; (плаќање во агенција)
 • Деца 7-15 години 0,50€ по лице на ден; (плаќање во агенција)
 • Деца од 0-6,99 години ГРАТИС

ПОПУСТИ:

 • За престој од минимум 7 ноќи 15% попуст
 • За престој од минум 7 ноќи 29% попуст ( валиден за период 12-12-19.12.2021 / 27.03-03.04.2022)

НАПОМЕНА:

 • Во хотелот е дозволен престој на домашни миленичиња (со претходна резервација) ГРАТИС
 • За престој од 2 ноќи цените се зголемуваат за 20%
 • Цените се дадени во ЕУР плаќањето се врши исклучиво во денари по курс 1€=61,8 денари.

pil

Локација
Галерија