fbpx
+389 74 608 117 +389 32 605 117 info@danitravel.mk danitravelmk@gmail.com
Travel Agency & Transportation Company
+389 74 608 117 +389 32 605 117 info@danitravel.mk danitravelmk@gmail.com
Travel Agency & Transportation Company

Vila Kopaonik – Kopaonik

Опис
Вила Копаоник се наоѓа на надморска височина од 1710м и се наоѓа во центарот на туристичкиот центар Копаоник, во близина на апартманите на ЈАТ со директен пристап од главниот пат.

Опис на сместување:

Студио постојат два типа на студио 1+1 и 2+1
– 1+1 Студио се состои од 1 соба еден тросед на развлекување и фотеља на спуштање

– 2+1 Студио се состои од 1 соба два троседа на развлекување и фотеља на спуштање
Квадратура на студијата е околу 30m².Секое студио поседува кујна која е комплетно опремена (шпоред,мини фрижидер).Исто така  располагаат со LCD TV, балкон ,Wi-FI,пешкири.Секое студио има свој ормар во ски сервис.

Вип 1 Апартман
– Составенен од 2 простории дневна соба со тросед на развлекување и гарнитура на развлекување, во спална соба брачен кревет и фотеља на развлекување.Квардатура околу 65m².

Сите апартмани се опремени со мини кујна (шпоред,мини фрижидер), 2 купатила. Исто така  располагаат со 2 х LCD TV, балкон ,Wi-FI,пешкири.

Вип Апартман
– Апартманот е составен од 3 простории. Дневна соба со гарнитура (не се развлекува) и кујна,една спална соба со брачен кревет и друга спална соба  со 2 единиечни кревети и еден кревет на спуштање.Квадратура на апартманот е околу 78 m². Сите апартмани се опремени со мини кујна (шпоред,мини фрижидер), 2 купатила. Исто така  располагаат со 2 х LCD TV, балкон ,Wi-FI,пешкири.

Апартманот располага со мини приватна сауна.

Ценовник

Цените се дадени по СОБА  на база наем за 7 ноќи

Тип на сместување

Мах лица

19.12

26.12

26.12

23.01

23.01

27.02

27.02

06.03

06.03

13.03

13.03

27.03

Број на ноќи

7

7

7

7

7

7

1+1 Студио

3

427€

470€

427€

427€

427€

402€

2+1 Студио

5

513€

598€

556€

513€

513€

487€

Вип 1 Апартман

6

829€

1.111€

865€

865€

769€

769€

Вип Апартман

5

966€

1.221€

1.017€

1.017€

966€

966€

ВО ЦЕНАТА Е ВКЛУЧЕНО:

  • Наем на Студио / Апартман
  • Користење на Ски Гардеробер
  • Wi-FI
  • Секојдневно одржување на студио / апартман

ВО ЦЕНАТА НЕ Е ВКЛУЧЕНО (плаќање во агенција):

  • Туристичка такса 1€ по лице на ден;
  • Деца 7-15 години 0,70€ по лице на ден;
  • Деца од 0-6,99 години ГРАТИС
  • Хотелско согирување 0,50€ по лице на ден
  • Подземна гаража 10€ по лице на ден (плаќање на рецепција)

pil

Локација
Галерија