fbpx
+389 74 608 117 +389 32 605 117 info@danitravel.mk danitravelmk@gmail.com
Travel Agency & Transportation Company
+389 74 608 117 +389 32 605 117 info@danitravel.mk danitravelmk@gmail.com
Travel Agency & Transportation Company

Roxx Royal 4* – Кушадаси

Опис
 • Автобуски превозКуманово - Кушадаси - Куманово
 • Исхрана:Појадок и Вечера
 • Сместување:Хотел 4*
 • Плажа:400м

Хотелот е сместен во Ајдин, на 2,2 км од плажата Кадинлар.

Располага со климатизирано сместување и бар. Во собите има ТВ со рамен екран со сателитски канали. Појадокот се сервира на шведска маса. Сосема поинаку е да уживате на одмор со семејството во срцето на градот. Нуди уникатен одмор за целото семејство.

Ценовник

Месец

Термин

Цена

Јуни

02.06 – 10.06

179 € – Promo

129€  BB

09.06 – 17.06

179 € – Promo

129 €  BB

16.06 – 24.06

317 €

23.06 – 01.07

317 €

Јули

30.06 – 08.07

352 €

07.07 – 15.07

352 €

14.07 – 22.07

352 €

21.07 – 29.07

352 €

28.07 – 05.08

352 €

Август

04.08 – 12.08

352 €

11.08 – 19.08

352 €

18.08 – 26.08

352 €

25.08 – 02.09

352 €

Септември

01.09 – 09.09

317 €

08.09 – 16.09

317 €

15.09 – 23.09

179 €

22.09 – 30.09

179 €

Цената е дадена по лице за 7 ноќевања на база појадок и вечера и превоз.

Цената вклучува:
 • 7 ноќевања на база полупансион (појадок и вечера)
 • превоз Куманово – Кушадаси – Куманово
Цената не вклучува:
 • Индивидуални трошоци
 • Задолжително патничко – здравствено осигурување

 

ПОПУСТИ:
 • Дете до 2.99 год. – бесплатно
 • Дете од 3 до 5.99 год. – 60€
 • Дете од 6 до 11.99 год. – 50% попуст
 
* За ова патување т.е за влез во Турција според моменталните и мерки коишто се  на сила, потребно е да исполнувате едно од наведените:
▪️ Сертификат за вакцинација
▪️ Негативен “PCR тест” не постар од 72h
▪️ Негативен брз серолошки тест не постар од 48h
Галерија

Политика на хотелот

Хотелските соби може да варираат во големина и дизајн, па сместувањето во собите од сликите не е загарантирано. Хотелите имаат право да ја променат својата политика на обезбедените услуги (за дополнителни трошоци / бесплатно). Искрено се извинуваме за какви било несогласувања.