fbpx
+389 74 608 117 +389 32 605 117 info@danitravel.mk danitravelmk@gmail.com
Travel Agency & Transportation Company
+389 74 608 117 +389 32 605 117 info@danitravel.mk danitravelmk@gmail.com
Travel Agency & Transportation Company

Hotel Flora Suites 3+* – Кушадаси

Опис
 • Автобуски превозКуманово - Кушадаси - Куманово
 • Исхрана:All Inclusive
 • Сместување:Хотел 3+*
 • Плажа:1 км од Long Beach

Положба
Хотел Flora suites *** се наоѓа на околу 1 км. одалеченост од плажата Long Beach, и на околу 7 км. одалеченост од центарот на Кушадаси.

Сместување
Хотелот располага со вкупно 49 стандард соби и 55 фамилијарни соби. Секоја соба располага со клима, сопствена бања, балкон, телефон, ТВ, Wi-fi.

Содржина
Располага со 2 надворешни базени, тобогани и тениско игралиште.
Хотел Флора нуди приватна област со бесплатни лежалки и чадори за сонце на Long Beach, на само 1 км.  Хотелот нуди бесплатен превоз до плажата.
Ресторанот служи појадок, ручек и вечера како отворено шведска маса, а нуди опции за јадење внатре и надвор. Лоби барот и барот покрај базенот служат различни алкохолни пијалоци.

Ценовник

Месец

Термин

Цена

Јуни

02.06 – 10.06

189 €

09.06 – 17.06

189 €

16.06 – 24.06

247 €

23.06 – 01.07

247 €

Јули

30.06 – 08.07

282 €

07.07 – 15.07

282 €

14.07 – 22.07

282 €

21.07 – 29.07

282 €

28.07 – 05.08

282 €

Август

04.08 – 12.08

282 €

11.08 – 19.08

282 €

18.08 – 26.08

282 €

25.08 – 02.09

282 €

Септември

01.09 – 09.09

247 €

08.09 – 16.09

247 €

15.09 – 23.09

247 €

22.09 – 30.09

247 €

Цената вклучува:
 • 7 ноќевања на база all inclusive
 • превоз Куманово – Кушадаси – Куманово
Цената не вклучува:
 • Индивидуални трошоци
 • Задолжително патничко – здравствено осигурување

 

ПОПУСТИ:
 • Дете до 2.99 год. – бесплатно
 • Дете од 3 до 5.99 год. – 60€
 • Дете од 6 до 11.99 год. – 50% попуст
Галерија

Политика на хотелот

Хотелските соби може да варираат во големина и дизајн, па сместувањето во собите од сликите не е загарантирано. Хотелите имаат право да ја променат својата политика на обезбедените услуги (за дополнителни трошоци / бесплатно). Искрено се извинуваме за какви било несогласувања.