fbpx HAWAII CAESAR PALACE 5* - T.A. Da-ni Travel
+389 74 608 117 +389 32 605 117 info@danitravel.mk danitravelmk@gmail.com
Travel Agency & Transportation Company
+389 74 608 117 +389 32 605 117 info@danitravel.mk danitravelmk@gmail.com
Travel Agency & Transportation Company

HAWAII CAESAR PALACE 5*

Опис

Хотелот Цезар Палас и Аква Парк се наоѓа во Хургада, 3,2 км од брегот. Има спа и фитнес центар. Гостите можат да го користат ресторанот, барот и аква-паркот.
Сите соби се климатизирани и имаат ТВ со рамен екран и бања. Бесплатен Wi-Fi е на располагање.
Приемот е нон-стоп и има салон за коса на лице место.
Капацитетите вклучуваат приватна плажа, спортови на вода и изнајмување на автомобили. Во околината, можете да се вклучите во активности како што се сурфање на ветер и нуркање.
Местото за нуркање на Малек Анш е 33 километри, додека Абу Хашиш е 38 километри. Најблискиот аеродром е Меѓународниот аеродром Хургада, оддалечен 16 км.

НАПОМЕНИ:
Легенда

Цените се дадени по лице во евра.
Во цената е вклучен Чартер лет на релација: Скопје – Хургада – Скопје и трансфер од аеродром до Хотел и обратно.
За уплата во денарска противвредност 1€ – 62мкд
Хотелските соби може да варираат во големина и дизајн, па сместувањето во собите од сликите не е загарантирано. Хотелите имаат право да ја променат својата политика на обезбедените услуги (за дополнителни трошоци / бесплатно). Искрено се извинуваме за какви било несогласувања.

p/1pax – цена по лице по ден
p/2pax – цена за две лица по ден
p/3pax – цена за три лица по ден
p/4pax – цена за четири лица по ден
p/5pax – цена за пет лица по ден
p/6pax – цена за шест лица по ден
RO – Само сместување
BB – Ноќевања со појадок
HB – Појадок и вечера
FB – Појадок, ручек и вечера
AI – all incl Се Вклучено

DBL/TWIN - двокреветна соба (можен помошен кревет)
SGL - еднокреветна соба
APP - апартман
Family - фамилијарна соба
SUITE – суит
Mezonette – мезонет
Bungalow – бунгалов
PV/MV - поглед на парк
SV - поглед на море
Ценовник

Побарајте цена за овој хотел на +389 74 608 117

или испратете е-маил на: info@danitravel.mk
Локација
fi
Галерија