fbpx ANCIENT SANDS GOLF RESORT & RESIDENCES - EL GOUNA 5* - T.A. Da-ni Travel
+389 74 608 117 +389 32 605 117 info@danitravel.mk danitravelmk@gmail.com
Travel Agency & Transportation Company
+389 74 608 117 +389 32 605 117 info@danitravel.mk danitravelmk@gmail.com
Travel Agency & Transportation Company

ANCIENT SANDS GOLF RESORT & RESIDENCES – EL GOUNA 5*

Опис

Сместен е на еден рид над прекрасната египетска ривиера на Црвеното Море, Античкиот Сендс одморалиштето нуди единствена комбинација на станови и хотели со прекрасен поглед на морето, крајбрежните планини, лагуни и голф. Меѓународниот аеродром Хургада е само 30-минути возење.

Сите климатизирани апартмани доаѓаат со WiFi, ТВ со рамен екран, комплетно опремена кујна, салон, купатило и балкон или тераса со неверојатен поглед.Хотелот нуди секојдневно чистење.

Рецепцијата е отворена 24 часа на ден и персоналот е на ваш сервис во секое време. Гостите и посетителите имаат на располагање 5 базени распоредени преку одморалиштето, нудејќи прекрасен поглед. Хотелот има приватен центар за убавина и салон.

НАПОМЕНИ:
Легенда

Цените се дадени по лице во евра.
Во цената е вклучен Чартер лет на релација: Скопје – Хургада – Скопје и трансфер од аеродром до Хотел и обратно.
За уплата во денарска противвредност 1€ – 62мкд
Хотелските соби може да варираат во големина и дизајн, па сместувањето во собите од сликите не е загарантирано. Хотелите имаат право да ја променат својата политика на обезбедените услуги (за дополнителни трошоци / бесплатно). Искрено се извинуваме за какви било несогласувања.

 

p/1pax – цена по лице по ден
p/2pax – цена за две лица по ден
p/3pax – цена за три лица по ден
p/4pax – цена за четири лица по ден
p/5pax – цена за пет лица по ден
p/6pax – цена за шест лица по ден
RO – Само сместување
BB – Ноќевања со појадок
HB – Појадок и вечера
FB – Појадок, ручек и вечера
AI – all incl Се Вклучено

DBL/TWIN - двокреветна соба (можен помошен кревет)
SGL - еднокреветна соба
APP - апартман
Family - фамилијарна соба
SUITE – суит
Mezonette – мезонет
Bungalow – бунгалов
PV/MV - поглед на парк
SV - поглед на море
Ценовник

Побарајте цена за овој хотел на +389 74 608 117

или испратете е-маил на: info@danitravel.mk
Галерија