fbpx
+389 74 608 117 +389 32 605 117 info@danitravel.mk danitravelmk@gmail.com
Travel Agency & Transportation Company
+389 74 608 117 +389 32 605 117 info@danitravel.mk danitravelmk@gmail.com
Travel Agency & Transportation Company

Вила Карпа – Попова Шапка

Опис

Положба

 

Содржини

Екслузивна вила, изградена во 2020 год.
Се состои од 2 спални соби, дневен престој и кујна, 2 тоалети, сопствен базен.
Има можност за сместување за макс. 6 лица.

Спорт и рекреација

 

 Опис на соби:

2 спални соби, дневен престој и кујна, 2 тоалети, сопствен базен

Цената вклучува:

  • Ноќевање со избрана услуга
  •  

Во цената не е вклучено:

  • Патничко осигурување
  • Превоз

 

НАПОМЕНИ:
Легенда

 Цените се однесуваат за НАЕМ НА ЦЕЛА ВИЛА


Хотелските соби може да варираат во големина и дизајн, па сместувањето во собите од сликите не е загарантирано. Хотелите имаат право да ја променат својата политика на обезбедените услуги (за дополнителни трошоци / бесплатно). Искрено се извинуваме за какви било несогласувања.

p/1pax – цена по лице по ден
p/2pax – цена за две лица по ден
p/3pax – цена за три лица по ден
p/4pax – цена за четири лица по ден
p/5pax – цена за пет лица по ден
p/6pax – цена за шест лица по ден
RO – Само сместување
BB – Ноќевања со појадок
HB – Појадок и вечера
FB – Појадок, ручек и вечера
AI – all incl Се Вклучено

DBL/TWIN - двокреветна соба (можен помошен кревет)
SGL - еднокреветна соба
APP - апартман
Family - фамилијарна соба
SUITE – суит
Mezonette – мезонет
Bungalow – бунгалов
PV/MV - поглед на парк
SV - поглед на море
Ценовник

НАЕМ НА ВИЛА (за 6 лица) – 130€ од ноќ

03.01.2021 – 28.02.2021

Локација

Вила Карпа – Попова Шапка

Галерија