fbpx
+389 74 608 117 +389 32 605 117 info@danitravel.mk danitravelmk@gmail.com
Travel Agency & Transportation Company
+389 74 608 117 +389 32 605 117 info@danitravel.mk danitravelmk@gmail.com
Travel Agency & Transportation Company

Вила Билеро – Ксамил

Опис

Вилата се наоѓа во близина на вила Стефи на 100 м од плажата Бела Виста.

 

Опис на соби:

Располага со 1/3 и 1/4 студија и 1/6 апп си кујна (опремена со садови за готвење), тв, клима (вклучена во цената), тоалет и тераси.

Цената вклучува:

  • 7 ноќевања
  • Туристичка такса
  • Користење на клима

Во цената не е вклучено:

  • Превоз
  • Патничко осигурување

Услови за деца

• …

Напомени

• Цените се дадени за наем на соба/апп за 7 ноќевања/8 дена
• За уплата на два последователни термини (еден по друг), одобруваме 10% попуст на вториот термин
• Користењето на собите започнува првиот ден од 14:00h, а се напуштаат последниот ден во 09:00h
• *Хигиената во апартманот за време на престојот ја одржуваат самите гости
• *По завршување на вашето летување должни сте да го оставите студиото/Апартманот во чиста состојба. Во случај на причинета штета за време на престојот Корисникот ја надоместува штетата на сопственикот на лице место.
• *Во цената на аранжманот каде што е вклучено користење на климата сопственикот има право да реагира и да ја скрати оваа услуга доколку го оставате клима уредот додека сте надвор од собата.

ПРЕВОЗ од Скопје за Ксамил

• Цена за превоз: возрасен – 50 евра, за деца (2-12) – 40 евра
• Поаѓање од Скопје еден ден пред наведениот датум во 22:00h
• Поаѓање од Ксамил во 15:00h

Ценовник
  • RO: Ноќевање
  • BB: Ноќевање со појадок
  • HB: Ноќевање со појадок и вечера
  • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
  • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ЗА НАЕМ НА СОБА ЗА 7 НОЌЕВАЊА

Период

Ноќевања

1/3 студио

1/4 студио

1/6 апп

28.05 – 04.06.2022

7

105

140

04.06 – 11.06.2022

7

105

140

11.06 – 18.06.2022

7

 175

245 €

18.06 – 25.06.2022

7

225

280

25.06 – 02.07.2022

7

245

315

02.07 – 09.07.2022

7

265 €

335 €

09.07 – 16.07.2022

7

295 €

350 €

16.07 – 23.07.2022

7

315

370

23.07 – 30.07.2022

7

315 €

370 €

30.07 – 06.08.2022

7

315 €

370

06.08 – 13.08.2022

7

315

370

13.08 – 20.08.2022

7

315

370

20.08 – 27.08.2022

7

315

370

27.08 – 03.09.2022

7

290 €

350 €

03.09 – 10.09.2022

7

245 €

315

10.09 – 17.09.2022

7

225

280

17.09 – 24.09.2022

7

150

180

24.09 – 01.10.2022

7

120

150

Галерија