fbpx Аурора Ресорт & Спа 5* - Берово - T.A. Da-ni Travel
+389 74 608 117 +389 32 605 117 info@danitravel.mk danitravelmk@gmail.com
Travel Agency & Transportation Company
+389 74 608 117 +389 32 605 117 info@danitravel.mk danitravelmk@gmail.com
Travel Agency & Transportation Company

Аурора Ресорт & Спа 5* – Берово

Опис

Положба

Ресортот е сместен во источниот планински дел на Македонија на надморска височина од 1100 метри, близу до градот Берово, веднаш над Беровското езеро и прекрасниот кањон на Малешевските Планини.

Соржини
Со своите содржини меѓу кои е прекрасниот и убедливо најфотографираниот инфинити базен во Македонија, СПА центар, ресторан во кој освен во врвната храна може да се ужива и во уметнички ремек дела на најпознати наши и светски автори, барови со големи надворешни или затворени тераси, комотни соби со прекрасен поглед, беспрекорна услуга од светска класа и многу други интересни планински содржини, го прават овој луксузен сепак интимен комплекс совршено бегство од секојдневието – место за вистински одмор.

Сместување

Луксузни и елегантни соби дизајнирани со специјална цел да понудат неверојатен комфорт го очекуваат Вашето присуство. Секоја поединечна соба е изработена од еколошки матерјали кои се одразуваат на беспрекорно чистата борова шума која што го опкружува ресортот.

 

 

Галерија