fbpx
+389 74 608 117 +389 32 605 117 info@danitravel.mk danitravelmk@gmail.com
Travel Agency & Transportation Company
+389 74 608 117 +389 32 605 117 info@danitravel.mk danitravelmk@gmail.com
Travel Agency & Transportation Company

Category

Лето

Промо цена до 01.12

Нова Година во Истанбул 3НП

From109 €99 €

Превоз: Автобус
Термин 30.12 – 03.01.2021
Цена: 99€ ПРОМО до 01.12

Зима 2020

Хотел Радика 5* – Маврово

Спа центар со внатрешен базен и приватна кабина (базен) со солена вода од Мртвото море
Услуга: BB
Цена: Од 39€

Зима 2020

Вила Карпа – Попова Шапка

Попова Шапка
Услуга: само ноќевање
Цена: Од 120€ за наем

Промо

8ми Декември – Истанбул

From99 €79 €

Превоз: Автобус
Термин 04.12 – 07.12.2020

Зима 2020

Хотел Молика 3* – Пелистер

Пелистер
Услуга: BB/HB/FB
Цена: Од 3.440 денари

Зима 2020

Комплекс Кораб Трница – Маврово

Маврово
Услуга: RO
Цена: Од 550 денари

Промо цена до 20.11

Нова Година во Истанбул 2НП

From99 €79 €

Превоз: Автобус
Термин 30.12 – 02.01.2021
Цена: 79€ ПРОМО

Зима 2020

Хотел SCARDUS 4* – Попова Шапка

со внатрешен базен и СПА
Услуга: HB
Цена: Од 35€

Зима 2020

Конак – Попова Шапка

Попова Шапка
Услуга: BB
Цена: Од 450 денари

Зима 2020

Хотел Арена Тетекс 3* – Попова Шапка

Внатрешен базен и Спа центар
Услуга: BB/HB/FB
Цена: Од 1.250 денари

1 2 3 12