fbpx
+389 74 608 117 +389 32 605 117 info@danitravel.mk danitravelmk@gmail.com
Travel Agency & Transportation Company
+389 74 608 117 +389 32 605 117 info@danitravel.mk danitravelmk@gmail.com
Travel Agency & Transportation Company
ПРОМО ЦЕНА ДО 20.03

Велигден во Кападокија Автобус

Од179 €169 €

Превоз: Автобус
Термин: 29.04 – 04.05.2021
ПРОМО ЦЕНА ДО 20 МАРТ

ПРОМО ЦЕНА ДО 31.03

Велигден во Охрид

Од70 €65 €

Превоз: Автобус
2х ноќевања со појадок
Термин: 30.04-02.05 /2021

ПРОМО ЦЕНА ДО 31.03

Велигден во Луковска Бања

Од139 €129 €

Превоз: Автобус
2х ноќевања на база Полн Пансион
Термин: 01.05-03.05 /2021

ПРОМО ЦЕНА ДО 31.03

Велигден во Белград 2НП

Од89 €79 €

Превоз: Автобус
2 ноќевања со појадок во Белград
Термин: 30.04-02.05 /2021

Рана резервација

Велигден во Острошки Манастир

Од30 €28 €

Превоз: Автобус
Ноќевање во Манастирот
Термин: 30.04 – 02.05.2021

Велигден

Дубаи 2021

Од649 €

Превоз: Авион
Термин: 29.04 – 05.05.2021
Цена од: 649€

Велигден

Малдиви 2021

Од1,340 €

Превоз: Авион
Термин: 26.04 – 04.05.2021
Цена од: 1.340€

ПРОМО ЦЕНА ДО 26.03

Велигден во Кападокија Авион

Од499 €399 €

Превоз: Авион
Термин: 29.04 – 03.05.2021
ПРОМО ЦЕНА ДО 26 МАРТ

2021

Хотел SCARDUS 4* – Попова Шапка

со внатрешен базен и СПА
Услуга: HB
Цена: Од 35€

2021

Конак – Попова Шапка

Попова Шапка
Услуга: BB
Цена: Од 900 денари

2021

Хотел Арена Тетекс 3* – Попова Шапка

Внатрешен базен и Спа центар
Услуга: BB/HB
Цена: Од 25€

Велигден

Аурора Ресорт & Спа 5* – Берово

Мало парче рај, од мир и спокојност, да ви пружи незаборавно искуство.
Услуга: BB / HB
Цени: Од 39€

Лето 2021

Хотел Дрим 4* – Струга

на самата плажа
Услуга: HB
Цена: Од 25€

Лето 2021

Хотел Aqualina 4* – Охрид

на самата плажа
Услуга: BB / HВ
Цена: Од 26€

Лето 2021

Хотел Маива 4* – Охрид

со вклучен СПА центар
Услуга: BB/HB
Цена: Од 24€

Рана резервација

REGNUM 5* APART HOTEL & SPA

Од139 €

Превоз: Сопствен
3x HB + SPA
Термин: Велигден